Portugalia - Argentyna (ważne informacje dla kibiców)

28 Maj 2019

W związku z opadami deszczu, które niestety mogą się przeciągnąć do godzin wieczornych, wszystkim kibicom wybierającym się na dzisiejsze spotkanie Portugalia – Argentyna przypominamy, że w związku z polityką bezpieczeństwa FIFA na stadion nie będą wpuszczane osoby z parasolkami. Sugerujemy by jako zabezpieczenie przed deszczem wybrali Państwo wierzchnie okrycie przeciwdeszczowe takie jak, płaszcze, kurtki, czy peleryny. Osoby wyposażone w parasolki proszone będą o ich pozostawienie w depozycie.

Więcej informacji na temat przedmiotów, których nie możemy wnosić na stadion podczas spotkań rozgrywanych w ramach Mistrzostw Świata FIFA U20 Polska 2019 znajdziecie Państwo w specjalnym poradniku – asystencie kibica, który dostępny jest pod poniższym linkiem:  http://www.fifaworldcup.bielsko-biala.pl/wazne-informacje/asystent-kibica.html

Potyczka Portugalii z Argentyną przez ekspertów i kibiców okrzyknięta została hitem grupowej fazy rozgrywek Mistrzostw Świata FIFA U20. Niektórzy określają ją nawet mianem przedwczesnego finału. Warto być dzisiaj na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Początek meczu o godzinie 18.00.  

Udostępnij wpis na: