Pierwszy mecz MŚ FIFA U20 w Bielsku-Białej już dzisiaj!

24 Maj 2019

Już dzisiaj, 24 maja o godzinie 20.30 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrany zostanie pierwszy z ośmiu meczów Mistrzostw Świata FIFA U20, które odbędą się w naszym mieście. Staną w nim naprzeciwko siebie reprezentacje Ukrainy i Stanów Zjednoczonych.

Na mecz inaugurujący turniej w Bielsku-Białej rozprowadzono ogólnie 8174 bilety. Oprócz kibiców Ukrainy i Stanów Zjednoczonych spotkanie w naszym mieście oglądać będą również obywatele takich państw jak: Białoruś, Czechy, Francja, Hiszpania, Irlandia, Niemcy, Nigeria, Palau, Portugalia, Polska, Rosja, RPA, Węgry, Wielka Brytania, Włochy. Najbardziej egzotyczna na tej liście jest z pewnością Republika Palau, wyspiarskie państwo położone na Oceanie Spokojnym.

Poniżej przedstawiamy linki do stron gdzie zawarliśmy więcej niezbędnych informacji dla kibiców wybierających się dzisiaj na stadion:

Jak dotrzeć na stadion - http://www.fifaworldcup.bielsko-biala.pl/aktualnosci-wazne-informacje/jak-dotrzec-na-stadion.html

Zmiany w organizacji ruchu - http://www.fifaworldcup.bielsko-biala.pl/wazne-informacje/fifa-u20-zmiany-w-organizacji-ruchu.html

Asystent kibica - http://www.fifaworldcup.bielsko-biala.pl/wazne-informacje/asystent-kibica.html

Udostępnij wpis na: