Mundial w telewizji

23 Maj 2019
Dla wszystkich, którym nie udało się zdobyć biletów na spotkania rozgrywane w ramach Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, dla tych którym na wizytę na stadionie nie pozwalają obowiązki służbowe lub zobowiązania rodzinne, wreszcie dla tych, którzy piłkę nożną wolą oglądać w zadziszu domowym mamy dobrą wiadomość. Wszystkie mecze turnieju oglądnąć będzie można na wybranych kanałach telewizyjnych lub w internecie.
 
Warto zapoznać się z harmonogramem transmisji i zobaczyć wschodzące gwiazdy futbolu na początku ich piłkarskiej kariery. Pamiętajmy, że w przeszłości w mistrzostwach U20 swoją przygodę z pilką nożną rozpoczynali tacy piłkarze jak m.in.: Diego Maradona, Lionel Messi, Antoine Griezmann, Mohamed Salah, Andres Iniesta czy Harry Kane. Poniżej podajemy plan transmisji telewizyjnych i zachęcamy do kibicowania.
 
 
   

Mistrzostwa świata U20

Plan transmisji telewizyjnych

 

Faza grupowa

Czwartek, 23 maja

Grupa A: Tahiti – Senegal   18:00   TVP Sport    na żywo

Grupa B: Meksyk – Włochy   18:00   TVP Sport   24.5, godz. 10:15

Grupa A: Polska – Kolumbia   20:30   TVP2   na żywo

Grupa B: Japonia – Ekwador   20:30   TVP Sport   24.5, godz. 12:20

 

Piątek, 24 maja

Grupa D: Katar – Nigeria   18:00   TVP Sport    na żywo od g. 19:00

Grupa C: Honduras – N. Zelandia   18:00   TVP Sport    25.5, godz. 1:35

Grupa C: Urugwaj – Norwegia   20:30   TVP Sport   na żywo

Grupa D: Ukraina – USA   20:30   TVP Sport   24.5, godz. 23:30

 

Sobota, 25 maja

Grupa F: Portugalia – Korea Płd.   15:30   TVP Sport   25.5, godz. 23:30

Grupa E: Francja – Arabia Saud.   18:00   TVP Sport   na żywo

Grupa E: Panama – Mali   18:00

Grupa F: Argentyna – RPA   20:30   TVP Sport    na żywo

 

Niedziela, 26 maja

Grupa B: Meksyk – Japonia   15:30   TVP Sport   27.5, godz. 10:25

Grupa B: Ekwador – Włochy   18:00   TVP Sport   27.5, godz. 3:00

Grupa A: Senegal – Kolumbia   18:00   TVP Sport   na żywo

Grupa A: Polska – Tahiti   20:30   TVP2   na żywo

 

Poniedziałek, 27 maja

Grupa D: Katar – Ukraina   18:00   TVP Sport    na żywo

Grupa C: Honduras – Urugwaj   18:00   TVP Sport   27.5, godz. 23:30

Grupa C: USA – Nigeria   20:30   TVP Sport   na żywo

Grupa D: Norwegia – N. Zelandia   20:30   TVP Sport   28.5, godz. 10:20

 

Wtorek, 28 maja

Grupa F: Portugalia – Argentyna   18:00   TVP Sport   na żywo od g. 19:00

Grupa E: Panama – Francja   18:00   TVP Sport   28.5, godz. 23:30

Grupa F: RPA – Korea Płd   20:30   TVP Sport   na żywo

Grupa E: Arabia Saudyjska – Mali   20:30   TVP Sport   29.5, godz. 8:15

 

Środa, 29 maja

Grupa B: Ekwador – Meksyk   18:00   TVP Sport   30.5, godz. 10:20

Grupa B: Włochy – Japonia   18:00   TVP Sport   na żywo od g. 19:00

Grupa A: Kolumbia – Tahiti   20:30   TVP Sport   30.5, godz. 6:05

Grupa A: Senegal – Polska   20:30   TVP1   na żywo

 

Czwartek, 30 maja

Grupa C: N. Zelandia – Urugwaj   18:00   TVP Sport   31.5, godz. 9:45

Grupa C: Norwegia – Honduras   18:00   TVP Sport   na żywo od g. 19:00

Grupa D: Nigeria – Ukraina   20:30   TVP Sport   na żywo

Grupa D: USA – Katar   20:30   TVP Sport   30.5, godz. 23:30

 

Piątek, 31 maja

Grupa E: Mali – Francja   18:00   TVP Sport   na żywo

Grupa E: Arabia Saud. – Panama   18:00   TVP Sport   1.6, godz. 6:05

Grupa F: Korea Płd. – Argentyna   20:30   TVP Sport   1.6, godz. 0:25

Grupa F: RPA – Portugalia   20:30   TVP Sport   1.6, godz. 8:10

 

Faza finałowa

Niedziela, 2 czerwca

1/8 finału: 1B – 3ACD (37)   17:30   TVP Sport   na żywo

1/8 finału: 2A – 2C (38)   20:30   TVP Sport    na żywo

 

Poniedziałek, 3 czerwca

1/8 finału: 1C – 3ABF (40)   17:30   TVP Sport   na żywo

1/8 finału: 1D – 3BEF (41)   17:30   TVP Sport   3.6, godz. 23:40

1/8 finału: 1A – 3CDE (39)   20:30   TVP Sport   na żywo

 

Wtorek, 4 czerwca

1/8 finału: 2B – 2F (42)   17:30   TVP Sport   4.6, godz. 23:45

1/8 finału: 1E – 2D (43)   17:30   TVP Sport   5.6, godz. 12:45

1/8 finału: 1F – 2E (44)   20:30   TVP Sport   na żywo

 

Piątek, 7 czerwca

¼ finału: W38 – W41 (45)   15:30  TVP Sport   na żywo

¼ finału: W37 – W44 (46)   18:30   TVP Sport   8.6, godz. 00:10

 

Sobota, 8 czerwca

¼ finału: W43 – W40 (47)   17:30   TVP Sport   na żywo

¼ finału: W42 – W39 (48)   20:30   TVP Sport   8.6, godz. 23:40

 

Wtorek, 11 czerwca

½ finału: W45 – W46 (49)   17:30   TVP Sport   na żywo

½ finału: W47 – W48 (50)   20:30   TVP Sport   na żywo

 

Piątek, 14 czerwca

O 3. miejsce: P49 – P50   20:30   TVP Sport   na żywo

 

Sobota, 15 czerwca

Finał: W49 – W50   18:00   TVP Sport    na żywo

 

UWAGA: wszystkie mecze na żywo na stronie tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Udostępnij wpis na: