Turniejowy niezbędnik FIFA 19 PS4

16 Maj 2019

Zawodnikom, którzy zgłosili chęć udziału w Drużynowym Turnieju Konsolowym w grę FIFA 19 2 vs 2 w Gemini Park Bielsko-Biała przypomninamy, że to już w najbliuższą sobotę. Przypominamy również, że:

⚽ W turnieju wezmą udział 32 dwuosobowe drużyny, grające systemem playoff (przegrany odpada). Rozgrywki poprzedza losowanie drużyn narodowych – każda para gra inną reprezentacją. Losujemy spośród 32 teamów, wśród których dostępne są wszystkie kraje w FIFA 19, które wezmą udział w polskim mundialu (12) oraz 20 dobranych przez organizatorów. Drużyny mają zbliżone ratio, ale pamiętajcie – cały turniej ma charakter rekreacyjny, dlatego wybór drużyny jest kwestią losową.  To jest mundial! 

⚽ Lista teamów (reprezentacje oznaczone gwiazdką będziemy mogli również oglądać na FIFA U-20 World Cup):

Polska (POL)*, Kolumbia (COL)*, Meksyk (MEX)*, Włochy (ITA)*, Ekwador (ECU)*, Urugwaj (URU)*, Nowa zelandia (NZA)*, Norwegia (NOR)*, Francja (FRA)*, Portugalia (POR)*, Argentyna (ARG)*, RPA (RPA)*, Rosja (RUS), Szwajcaria (SUI), Walia (WAL), Turcja (TUR), Islandia (ISL), Dania (DEN), Czechy (CZE), Austria (AUT), Australia (AUS), Rumunia (ROM), Słowenia (SLO), Anglia (ENG), Irlandia (IRL), Węgry (HUN), Szkocja (SCO), Szwecja (SWE), Egipt (EGY), Paragwaj (PAR), Chile (CHI) i Belgia (BEL).

⚽ Turniej kończy się meczami o 3. miejsce i wielkim finałem. Długość każdego z meczów to 2x6 minut. Zawodnicy mają obowiązek podejść do stanowiska w ciągu 5 minut od wywołania – w przeciwnym razie przegrają mecz walkowerem. Turniej odbywa się na konsoli PS4.

⚽ Harmonogram

Rozgrywki odbędą się 18 maja w Gemini Parku w Bielsku-Białej. Spotykamy się w strefie eventowej Gemini Park na parterze obok cukierni Sowa. Zaczynamy od ustawienia się w kolejce do osoby prowadzącej turniej (wszyscy będą mieli identyfikatory). Potwierdzamy obecność, a następnie losujemy drużyny narodowe! Po losowaniu hostessy namalują Wam flagi drużyn, które będziecie reprezentować. Na dodatkowym telewizorze znajdzie się drzewko turniejowe, na którym będziecie mogli sprawdzić swoją kolejność oraz kolejnego rywala. Dysponujemy 4 stanowiskami, tak że czasami będzie trzeba zaczekać na swoją kolej!

11.45 – potwierdzenie obecności, losowanie drużyny. Nie czekamy na spóźnialskich! 

12.00 – start rozgrywek
ok. godz. 15.30 – mecz o trzecie miejsce i wielki finał

16.00 – rozdanie nagród

⚽ Zawodnicy niepełnoletni – pamiętajcie – niezbędna jest zgoda rodziców. Kto nie dostarczył nam jej mailowo – musi wziąć ją ze sobą.

⚽ Regulamin turnieju dostępny jest na: http://fifaworldcup.bielsko-biala.pl/aktualnosci/mistrzostwa-swiata-fifa-19-ps4.html?fbclid=IwAR1sUqXMmJEC-rfFDpNilCebPWUsAvb3-98ui8MU278-ILkmYFbKCFmvM6g

Koniecznie się z nim zapoznajcie!

Udostępnij wpis na: