Przystanek to czy bramka?

12 Maj 2019

Finałowe zmagania o tytuł Mistrza Świata FIFA U20 rozpoczną się 23 maja meczem, w którym na stadionie łódzkiego Widzewa spotkają się reprezentacje Polski i Kolumbii. Dzień później, 24 maja o godzinie 20.30 dojdzie odbędzie się natomiast pierwszy mecz turnieju rozgrywany na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Zmierzą się w nim młodzieżowe jedenastki Ukrainy i Stanów Zjednoczonych. 

Na niespełna dwa tygodnie przed startem turnieju, na ulicach Bielska-Białej coraz bardziej widoczne są mistrzowskie elementy wystroju miasta oraz plakaty i billboardy zachęcające do oglądnięcia wschodzących gwiazd piłki nożnej na żywo. Oprócz akcji promocyjnej na ulicach miasta liczne działania marketingowe prowadzone są również w internecie; na głównych portalach informacyjnych i w mediach społecznościowych. Niektóre działania prowadzone są jednocześnie na ulicach Bielska-Białej i w internecie, a najlepszym tego przykładem jest pomysł, który powinien zaciekawić odważnych i mających dystans do siebie miłośników piłki nożnej.

O co chodzi? Jeden z przystanków komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej zamienił się wczoraj w bramkę, do której nieuchronnie zmierza oficjalna piłka mistrzostw Adidas Conext 19. Zobaczcie jak to wygląda na załączonym zdjęciu (lub na żywo) i już dzisiaj zastanówcie się nad tym jakie zdjęcie można by wykonać na tle bramki. Warto dobrze przemyśleć temat bo już wkrótce na oficjalnym profilu Bielska-Białej na FB ruszy konkurs na najlepsze zdjęcie gdzie nagrodą będzie... Nie będziecie zawiedzeni nagrodą ;-)

 

Udostępnij wpis na: