Największe (przyszłe) gwiazdy futbolu w Bielsku-Białej

15 kwi 2019

Na Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019 pojawi się 504 najbardziej utalentowanych piłkarzy świata, co daje unikalną możliwość przyjrzenia się na żywo gwiazdom przyszłości. Szansę zobaczenia wielkich talentów w akcji mają nie tylko kibice, ale również skauci zajmujący się wyszukiwaniem największych talentów piłkarskich globu.

Podmioty zainteresowane udziałem w programie biletowym dla skautingu powinny się skontaktować z FIFAScouts@fifa.org z wnioskiem w imieniu klubu lub federacji, na papierze firmowym, w formie zeskanowanego listu. Kandydaci, których zgłoszenia zostaną rozpatrzone pozytywnie, otrzymają możliwość zarejestrowania się w programie. Osoby nie reprezentujące federacji czy klubu nie będą niestety mogły występować o bilety w tym programie.

Biorąc pod uwagę, że na boisku w Bielsku-Białej zobaczymy między innymi jedenastki Argentyny i Portugalii, szanse na to, że w naszym mieście pojawią się najbardziej znani na świecie łowcy talentów są naprawdę duże.

Okazja do oglądnięcia na żywo przyszłych gwiazd futbolu dotyczy oczywiście również – a może przede wszystkim – zwykłych kibiców. Nie przegapcie zatem tej szansy i już dzisiaj aplikujcie o bilety. Przypominamy, że dostępne są one tylko drogą elektroniczną. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę  https://pl.fifa.com/u20worldcup/organisation/ticketing/

Udostępnij wpis na: