Jak dotrzeć na stadion

23 Maj 2019

Mistrzostwa Świata FIFA U20 startują już dzisiaj. Pierwszego dnia odbędą się spotkania Tahiti – Senegal i Włochy – Meksyk (oba spotkania rozpoczną się o godzinie 18.00) oraz Japonia – Ekwador i Polska – Kolumbia. W wypadku tych spotkań piłkarze wybiegną na boiska o godzinie 20.30. W piątek 24 maja o godzinie 20.30 rozpocznie się natomiast pierwsze spotkanie rozgrywane na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Zobaczymy w nim reprezentacje Ukrainy i USA. 

Przypominamy, że posiadacze biletów na spotkania rozgrywane w Bielsku-Białej w ramach Mistrzostw Świata FIFA U20 upoważnieni są do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej. Bilety na dane spotkanie traktowane są jak bilety autobusowe w dni meczowe, od godziny 6.00 rano do 01.00 dnia następnego. 

By ułatwić dotarcie na stadion MZK Bielsko-Biała uruchamia w dni meczowe dodatkowe bezpłatne linie autobusowe. Więcej na ten temat: http://www.fifaworldcup.bielsko-biala.pl/wazne-informacje/specjalne-linie-autobusowe-dla-kibicow-fifa-u20.html

Kibicom, którzy na mecze przybywają spoza miasta własnymi środkami komunikacji sugerujemy natomiast, żeby udawali się na bezpłatny parking położony przy ul. Karbowej (przy Hali Widowiskowej BBOSiR), skąd kursować będą na stadion specjalne bezpłatne autobusy komunikacji miejskiej linii 104. Ponadto na kibiców czekają parkingi przy dworcu PKP, ul. Dmowskiego, ul. Sempołowskiej i ul. Broniewskiego/PCK). 

Parking położony przy ul. Broniewskiego/PCK jest parkingiem pierwszego wyboru dla większości kibiców co powoduje, że na godzinę przed meczem nie ma już na nim wolnych miejsc. Prosimy wziąć to pod uwagę planując udział w spotkaniach rozgrywanych w ramach Mistrzostw Świata FIFA U20.

Rozkłady jazdy i przebiegi tras wszystkich dodatkowych linii dostępne są po kliknięciu na godzinę rozgrywania meczu (15.3018.00 lub 20.30).* 

* W wypadku konieczności rozgrywania dogrywki i rzutów karnych autobusy odjadą ok. 15 minut po zakończeniu spotkania.

 

Udostępnij wpis na: